Eposta
   
Şifre
 
Şifremi Unuttum ?

İndirim Anlaşmalarımız

                              

FİBAR TUR                                                                                                                                          : 
Günübirlik ve 3 geceye kadar konaklamalı (3 gece dahil) yurt içi turlarda %20 indirim sağlanacaktır. Odamız Üyeleri ve Veteriner Fakültesi Öğrencileri faydalanabilecektir.
Firma iletişim : 0256 213 66 99

 
ÜNLÜOĞLU HUKUK                                                                                         : 
Av. Mehmet Akif ÜNLÜOĞLU, Perşembe Günleri  09:00 – 16:00 saatleri arasında odamız üyelerine danışmanlık hizmeti verecektir. Danışmanlık bedeli odamız tarafından karşılanacaktır, üyemizden ücret talep edilmeyektir. Hukuk Bürosu İletişim : 0532 171 98 90


BP AKARYAKIT İSTASYONLARI                                                                     :
Ülke çapında anlaşmalı BP İstasyonlarından, Motorin ve Benzin alımlarında, üyelerimize özel, litre fiyatından net  “55 KRŞ”  indirim uygulanacaktır. Üyelerimiz, odamız sekreteryasından form doldurarak indirim kartını temin edebilirler.


İZMİR “A PATOLOJİ LABORATUVARI”                                                          :  
Odamız üyesi meslektaşlarımız, anlaşma şartları gereğince, numune kargo gönderim ücreti ödemeyecekler, analiz ücretlerini ise net %10 indirimli olarak ödeyeceklerdir. Analiz fiyatları ve numune gönderi formu için oda sekreteryamız ile irtibat kurabilirsiniz. 

 

 "HASVET MEDİKAL”                                                                                      :
Görüşmelerimiz neticesinde, Hasvet Medikal Firması, Isı ve Nem kaydı yapabilme özelliğine sahip datalogger cihazların satışını ve mevcut cihazlarımızın TURKAK onaylı kalibrasyon hizmetini oda üyelerimize özel indirimli olarak yapacaktır. Fiyat bilgisi için odamızla iletişim kurabilirsiniz.
Sipariş için Firma İletişim 0531 939 01 88 "DENİZ OTO LASTİK”                                                                                    :   
Görüşmelerimiz neticesinde, Deniz Oto Lastik (Merkez: Zeybek Mah. Yeni San. Cd. No:27/11 Efeler/AYDIN, Şube: Ata Mah. Gıdacılar Cd. No:4/B Efeler / AYDIN) firması, Hankook, Lassa ve Bridgestone marka lastiklerde üyelerimize, veteriner fakültesi öğrencilerimize ve birinci derece yakınlarına, HANKOOK marka lastiklerde %35, LASSA marka lastiklerde %25, BRİDGESTONE marka lastiklerde %25  net indirim uygulayacaktır. Sökme-Takma-Balans-Sibop ücreti Deniz Oto Lastik firmasına ait olacaktır. Firma İletişim: 0256 226 33 55 ve 0256 231 12 13 "EREN OSGB”                                                                                              : 
 20.06.2012 tarihinde yayinlanan 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği Veteriner Muayenehane ve Poliklinikleri "TEHLİKELİ" iş sınıfına girmektedir.Bu yasa gereği "Personel Calistiran" muayenehane ve polikliniklerimizin bir OSGB den hizmet alması gerekmektedir.Odamız yönetimince bu konu için OSGB ler ile görüşülmüş olup, EREN OSGB LTD. ŞTİ  güncel tutar üzerinden özel indirim ile hizmet verebilecegini iletmistir. Sigortalı personeli olan üyelerimiz ilgili sirketin Sorumlu Müdürü ile 05055209763 ve 2122999  numaralı telefonlardan iletişim kurabilirler.
 

"SİSER İŞİTME CİHAZLARI”                                                                         :
Yapılan görüşmeler netcesinde, Siser İşitme Cihazları Firması,veteriner fakültesi öğrencilerimiz, oda üyelerimiz ve 1. dereceden yakınları için işitme cihazı alımında %30 indirim uygulayacak, 1 yıllık pil ve kalıp/montaj hizmetini ücretsiz verecek,cihaz alımı sonrasında 5 yıl boyunca işitme testi ücreti almayacaktır. Firma iletişim 0256 213 91 92

 

"EGE SOFRASI RESTAURANTLARI”                                                          :
Yapılan görüşmeler netcesinde, Ege Sofrası Restaurant İncirliova Şubelerinin ikisinde de üyelerimize ve Adü Veteriner Fakültesi Öğrencilerimize özel, adisyon bakiyesinden net %20 indirim uygulayacaktır. Firma İletişim: 0256 585 36 00

 

"NAZİLLİ AKINTÜRK OPET" :
Yaptığımız görüşmeler neticesinde, İlimiz Nazilli İlçesi Şirinevler Migros Yanında bulunan Akıntürk OPET Akaryakıt İstasyonu, Odamız üyelerine özel Motorin alımlarımızda %3 indirim uygulayacaktır. İlgili istasyona müracaat ederek indirim kartınızı alabilirsiniz.

"SHELL İSTASYONLARI" :
Odamız ile Shell Atlasfilo arasında gerçekleşen görüşme neticesinde, üyelerimize ve 1.derece yakınlarına yönelik, tüm shell istasyonlarında, Benzin, Lpg ve Motorinde net %2.5 indirim uygulanacaktır. İndirim kartı talebi için 0549 301 33 44 ve 0549 699 95 00 nolu telefonlardan iletişim kurabilirsiniz. Hayırlı olmasını dileriz.
 
 
"TÜRK EKONOMİ BANKASI (TEB)" :
Odamız ile Türk Ekonomi Bankası arasında gerçekleşen görüşme neticesinde, ilgili banka üyelerimize özel avantajlar sağlayacaktır. Detay İçin web sitemizin "ODAMIZDAN HABERLER" kısmını inceleyebilirsiniz.
 
 
"NAZİLLİ SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ" :
Gerçekleşen görüşme neticesinde, İlimiz Nazilli İlçesinde hizmet veren, "Nazilli Sağlıklı Yaşam Merkezi (Özel Fizyoterapi Merkezi)", Odamız üyelerine, 1. derece yakınlarına ve çalışan yardımcı sağlık personellerine özel %20 indirim uygulayacaktır. Firma iletişim 0552 454 64 32
 
 
 "ECE BOZTEPE BESLENME DANIŞMANLIĞI VE EĞİTİM MERKEZİ" :
Gerçekleşen görüşme neticesinde, Uzm. Diyetisyen Sn. Ece BOZTEPE, Aydın Veteriner Hekimleri Odası üyelerimiz, birinci derece yakınları ve Veteriner muayenehane/poliklinik/hastane çalışanları için, güncel tarife üzerinden özel indirim uygulayacaktır.
Detaylı Bilgi ve Randevu İçin;
Ece Boztepe Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi 0256 214 00 54
Mimar Sinan Mah. 2387 Sok. No:1 D:1 Efeler AYDIN
"FİBAR HOTEL ZİNCİRLİHAN CAFE & RESTAURANT" :
Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Fibar Hotel Zincirlihan Cafe & Restaurant'ta, konaklama dahil tüm hizmetlerde üyelerimize ve birinci derece yakınlarına özel net %15 indirim uygulanacaktır.
Köprülü-veysipaşa, 1629. Sk. NO:37
Efeler/Aydın Bilgi ve rezervasyon : 0256 212 08 08
  "İLKE EĞİTİM KURUMLARINA BAĞLI KURS MERKEZLERİ" :
 
Yapmış olduğumuz görüşme neticesinde Efeler ve İncirliova ilçelerimizde bulunan, İlke Eğitim Kurumlarına Bağlı Kurs Merkezlerinde, yeni kayıtlar için, güncel kayıt ücreti üzerinden üyelerimize özel yüzde 20 indirim uygulanacaktır.

Firma iletişim: 05550909840
"SEVGİ SOKAĞI YEŞİLÇAM CAFE VE TEMPLE CAFE" :

Yapmış olduğumuz görüşme neticesinde Efeler ilçemizde bulunan, "Sevgi Sokağı Yeşilçam Cafe" ve "Temple Cafe" iş yerlerinde, üyelerimize ve Veteriner fakültesi öğrencilerimize özel, adisyon bakiyesi üzerinden indirim uygulanacaktır. İndirimden yararlanabilmek için, ödeme esnasında, üye kimlik kartı / veteriner fakültesi öğrenci kimlik kartı ibraz edilmesi gerekmektedir.

"MİHMAN KURUYEMİŞ" :

Yapmış olduğumuz görüşme neticesinde, Efeler ilçemiz, Efeler Mah. Alaçam cad. No: 11 (kadın doğum ve çocuk Hastanesi'nin arkası) adresinde bulunan, Mihman Kuruyemiş firması, üyelerimize özel net %15 indirim uygulayacaktır. Ödeme esnasında, Veteriner Hekim Kimliğinizi göstermeniz yeterli olacaktır. Mesleki saygılarımızla bilgilerinize sunarız.
Firma iletişim: +905309796845
 

 

 
 
 
 
 

 
 

     
Web Tasarım - Venüs Ajans